Aktualności

Krajowa Ocena Techniczna (KOT)

Mamy przyjemność poinformować o dołączeniu firmy KLIMONT do grona producentów, którzy uzyskali Krajową Ocenę Techniczną (KOT).

Czerpnie terenowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom projektantów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o czerpnie powietrza terenowe.

Barierki i ogrodzenia z blachy

Nowa usługa - wykonywane na zamówienie przęsła ogrodzeniowe, panele, balustrady oraz barierki, zarówno do wnętrz, jak i ogrodów.

Stacja dezynfekcji rąk

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce, spowodowaną chorobą COVID-19, wprowadziliśmy do naszej oferty produktów wolnostojącą stację dezynfekcji rąk.

Nowa strona www

Uruchomiliśmy nową stronę www. Aktualna wersja jest responsywna to znaczy dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia na którym jest wyświetlana.

Usługi cięcia i gięcia

Od września 2017r. oferujemy usługi cięcia laserowego i gięcia na prasie, na nowo zakupionych maszynach: laserze światłowodowym i prasie krawędziowej hydraulicznej.

Nowe maszyny w KLIMONCIE

Rozbudowaliśmy park maszynowy o najnowsze technologicznie, sterowane numerycznie: wycinarkę laserową typu fiber oraz hydrauliczną prasę krawędziową.

Hurtownia materiałów i urządzeń wentylacyjnych

Informujemy, że od 01.01.2010r. prowadzimy hurtownię materiałów i urządzeń wentylacyjnych oraz kompletujemy dostawy na duże obiekty. Rozpoczęliśmy produkcję regulatorów przepływu.